معرفی وبلاگ
مرجع آموزش های رایگان روزانه در حوزه آموزش روانشناسی
دسته
لینک دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 16538
تعداد نوشته ها : 13
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
کسی که رنگ سبز را دوست دارد احتمالا خصوصیات زیر را از خود بروز می دهد. امکانش هست که همه خصوصیات ذکر شده در این متن را از شخصی که سبز، رنگ مورد علاقه اش هست نبینید ولی اگر سبز، رنگ مورد علاقه تان باشد متوجه می شوید بسیاری از این نشانه ها را دارید. یک سری خصوصیات منفی هم در لیست وجود دارد که ممکن است در هنگام استرس آنها را بروز دهید.
اگر رنگ سبز رنگ مورد علاقه شماست شما فردی اهل عمل هستید. متواضعید و به طبیعت علاقه مندید.فرد با ثباتی هستید و همیشه تعادل را حفظ می کنید و اگر اینطور نباشد تلاش می کنید تا تعادل را در همه چیز برقرار کنید و اگر نتوانید در این کار موفق شوید دلواپس شده و ذهنتان مشوش می شود.اینکه شخصیت شما بر اساس رنگ سبز شکل گرفته باشد یعنی شما مهربان ، بخشنده و غمخوار هستید و دوستی هستید که وجودتان در هنگام گرفتاریها واقعا مفید است. اگر برای خودتان گرفتاری ای بوجود بیاید تا زمانی که مشکل برطرف شود خونسردی خودتان را حفظ می کنید.

شما به دیگران اهمیت می دهید و غمخوارشان هستید اما باید مراقب باشید که این امر باعث نشود از خودتان و مشکلاتتان غافل شوید.سبزدوستان مایلند دیگران را دوست بدارند و دیگران هم دوستشان داشته باشند. شخصیت شما کاملا فردی بدون پنهان کاری برای دیگران است.سبزها جزو گروه بودن را دوست دارند آنها از تعلق خاطر لذت می برند. اینگونه افراد به خوبی میدانند چه موقعی چه بگویند.افراد دوست دار رنگ سبز شهروندان خوبی هستند و علاقه به فعالیتهای اجتماعی دارند.
شما فرد با وژدانی هستید و امور اخلاقی و انجام دادن هرچیز با توجه به اخلاقیات برای شما اهمیت دارد. هم در زندگی اجتماعی و هم در زندگی خانوادگی برایتان مهم است که دیگران شما را بعنوان فرد خوبی بشناسند و قبولتان داشته باشند.شما دوست با معرفتی هستید و شریک زندگی وفاداری هستید ولی آتشی مزاج نیستید. دلیل اینکه نمی توانید زیاد عاشق پیشه باشید همان هست که می خواهید در همه چیز متعادل باشید.گاهی بخاطر اینکه میخواهید همرنگ جماعت شوید چون دوست دارید در جمع جای بگیرید از اینکه با دیگران شروع به شایعه پراکنی کنید پرهیز نمی کنید اگرچه در ذات شما نیست.
از آنجایی که به خورد و خوراک خیلی اهمیت می دهید و علاقه زیادی به خوردن غذاهای مختلف دارید کم کردن وزن یکی از کارهای سخت برای شما می شود.خیلی اهل ریسک کردن نیستید و ریسک پذیری پایینی دارید و وقتی کار یا فعالیتی باشد که ریسکی داشته باشد ترجیح می دهید نظاره گر باشید تا اینکه مداخله کنید.شما دوست دارید کار و کسب خودتان را داشته باشید. وضعیت مالیتان برایتان مهم هست ولی باعث نمی شود دست و دلباز نباشید.
جزئیات شما را خسته می کند. اگر مدیر جایی باشید بهتر است زیردستانتان اصل مطلب را به شما بگویند تا از چشم شما نیفتند تا اینکه تا ریزترین مسائل را برایتان بازگو کنند.شما مشاور، روانکاو و مددکار اجتماعی خوبی می توانید باشید چون هم روابط اجتماعی خوبی دارید و هم خوب خودتان را می توانید جای دیگران تصور کنید و غمخوارشان باشید و در عین حال برای حرفهای طرف مقابلتان اهمیت قائل باشید.

در کل طرفداران رنگ سبز افرادی اجتماعی هستند و بیشتر دنبال تفکرات جمعی هستند ولی این باعث نمی شود آرامششان را به فعالیتهای اجتماعی ترجیح دهند. در ظاهر افرادی ساده لوح ممکن است بنظر آیند ولی اصلا اینطور نیست و همه چیز را با دقت می سنجند و ریسک هرچیزی را درنظر می گیرند. معمولا آدم شناسی خوبی دارند ولی بروز نمی دهند چون نمی خواهند با نقد دیگران از توجه آنها محروم شوند.
اینگونه افراد بیشتر از هرچیزی نیاز به تعلق خاطر و دوست داشته شدن دارند و نمی خواهند از حاشیه امنشان خارج شوند. برای دیگران کارهای زیادی انجام می دهند و وقت زیادی می گذارند ولی می پذیرند که تنها یک تشکر ساده در ازای آن دریافت کنند.

منبع مطلب: توسینسو
جمعه 22 9 1398 14:40
X